booked.net

ukŁADamy w głowach- motywujemy do działania

Czwórka uczniów z Technikum nr 2 w Kartuzach Zuzanna Breza, Aleksandra Lis, Oliwia Kostewicz i Dawid Konkel realizują projekt społeczny “ukŁADamy w głowach- motywujemy do działania” w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych „Zwolnieni z Teorii”, projekt otrzymał Patronat Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku.

 

“Naszym celem jest, aby nasze działania na social mediach i nie tylko, pokazały rówieśnikom, że każdy ma talent. Wystarczy go tylko w sobie odnaleźć i dobrze wykorzystać. Chcemy również, aby młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich pasji, talentów, zainspirowania innych do działania.”- mówi Zuzanna Breza, liderka projektu.

W ramach projektu współorganizowali razem ze Stowarzyszeniem dla Rozwoju i Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach konkurs “Talenty ze Wzgórza”. Przeprowadzili także w kilku szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu kartuskiego (w tym w gminie Sierakowice) warsztaty, na których opowiadali jak można znaleźć i rozwinąć swoją pasję. Mówili także o tym, jak ważne jest poczucie własnej wartości w procesie szukania swoich talentów. 

 

To tylko niektóre z ich działań. Prowadzą także strony na social mediach, na których publikują ciekawe artykuły i ciekawostki na temat rozwoju talentów, o tym jak zwiększyć poczucie własnej wartości oraz podcasty i wywiady z utalentowanymi osobami. 

Program „Zwolnieni z teorii” to specjalna platforma, która pomaga uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz studentom realizować projekty społeczne. Każdy, kto ukończy projekt w ramach Zwolnionych z Teorii, nie tylko robi coś dobrego dla swojego otoczenia, ale też zdobywa międzynarodowy certyfikat z zarządzania stworzony z Project Management Institute R.E.P.

Poczynania projektu można śledzić w mediach społecznościowych:

 

Facebook:  https://m.facebook.com/ukladamy.w.glowach

 

Instagram:  https://www.instagram.com/ukladamy_w_glowach_/

83-340 Sierakowice
ul. Kartuska 27

tel. 58 681-62-14
tel. 694-468-877

NIP: 589-17-57-835
REGON: 001129552

Rachunek bankowy:
10 8324 0001 0000 0169 2000 0010

Copyright © gok.sierakowice.pl | created by tomice.info